м. Рівне, Курчатова, 34
zakaz@west.rv.ua

Сайт Бізнес

Створення веб-сайтів, просування

Сайт Бізнес

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 4 дні.
Ціна сайту: від 2500 грн.

Створення бізнес-сайту + оригінальний веб-дизайн сайту + розміщення сайту + навчання по роботі керування сайтом

Рівненська веб-агенція «WEST» спеціалізується на створенні бізнес-сайтів для успішного ведення різних видів бізнесу. В коло наших професійних інтересів входить все, що пов’язано з рекламою товарів і послуг в світовій мережі Інтернет.

Бізнес-сайт:

* оригінальний дизайн сайту
* програмна частина + система управління сайтом
* розділи сайту
* програмні компоненти: фотогалерея, гостьова, опитування, дошка оголошень, форум
* розміщення сайту в Інтернеті
* статистика відвідувань сайту
* реєстрація сайту в пошукових системах Google, Яндекс, Рамблер, Мета, Bigmir
* навчання по роботі з системою керування сайтом

Кожному клієнту друк 100 візиток у подарунок!!!

Система управління сайтом (контентом) – яка входить у бізнес-сайт, дозволяє його власнику самостійно управляти змістом сайту та його структурою.
Ви зможете змінювати інформацію на сайті – додавати нові статті, тексти, малюнки, створювати нові розділи і змінювати вже існуючі – і все це доступно і легко. Таким чином система управління сайтом ідеально підходить для власників веб-ресурсів, які бажають ефективно, зручно і швидко управляти змістом сайту і його структурою.

Власник сайту зможе самостійно додавати, редагувати, видаляти сторінки і розділи на сайті, без знання спеціальних технологій. Всі ці дії здійснюються в захищеній адміністративній частині сайту, у вікні звичайного браузера.
Адміністративна панель cистеми управління веб-сайтом дозволяє міняти або додавати нову інформацію для різних мовних версій веб-сайту. Зміни на сайті відображаються відразу ж після їхнього внесення і збереження.

Бізнес-сайт – це чудове рішення для середнього бізнесу в місті Рівне. За допомогою бізнес-сайту користувач зможе вивчати Вашу продукцію і оперативно реагувати на нові її надходження.

Створення бізнес-сайту у Рівному дозволить Вам створити інтерактивне джерело інформації про компанію, про послуги або товари, каталог продукції, новини компанії, переваги над конкурентами та ін. Це інформаційний та рекламний ресурс, що є дієвим засобом зв’язку з клієнтами та партнерами.

Бізнес-сайт створюється для того, щоб тримати всіх відвідувачів і користувачів в курсі подій, знайомлячи з новою продукцією, товарами чи послугами фірми.