м. Рівне, Курчатова, 34
zakaz@west.rv.ua

Сайт під Ключ

Створення веб-сайтів, просування

Сайт під Ключ

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 5 днів.
Ціна сайту: від 4000 грн.

Створення сайту + оригінальний веб-дизайн сайту + розміщення сайту + навчання по керуванню сайтом

Якісно виконаний програмний продукт з привабливим дизайном. Ми використовуємо сучасні технології розробки, які дозволяють збільшити швидкість роботи сайту, адаптувати його для роботи з мобільними пристроями і підвищити надійність системи.

Сайт розробляється під ключ. Замовивши сайт під ключ, Ви отримуєте вже повністю робочий інструмент, який дозволяє відразу ж залучати клієнтів. Вам не потрібно піклуватися про домен та хостинг для сайта, вони надаються в подарунок.

Високий ступінь захисту від можливих спроб злому. Багаторівнева система обмеження доступу до адміністративних ресурсів сайту, що дозволяє ефективно протистояти спробам незаконного доступу до сайту.

Просування і реклама вашого бізнесу. Всілякі бонуси і знижки при замовленні реклами в пошукових системах і на сайтах в мережі.

Підтримка і супровід. Ми завжди приходимо на допомогу при виникненні труднощів технічного характеру, а також інших можливих питань. Ви не залишитеся наодинці з замовленим сайтом, не знаючи як вирішити ту чи іншу задачу.

Кожному клієнту друк 1000 візиток у подарунок!!!