м. Рівне, Курчатова, 34
zakaz@west.rv.ua

Розробка логотипів

Створення веб-сайтів, просування

Де замовити логотип у Рівне? Це питання може здатися простим для тих, хто ніколи з цим не стикався. Але помилка може вилетіти в копієчку, адже розробка лаконічного стильного знаку зазвичай коштує дорого.

Залежно від бюджету, створення логотипу Рівне можна замовити або в дизайн-студії Вест, або у приватного дизайнера. Якщо ви готові витратити на лого суму від 50 доларів, то можете сміливо замовити логотип у нас та мати гарантію якості та вдалого знаку. Тут для вас розроблять і продадуть сучасний, модний і бездоганний фірмовий знак. У вас буде особистий менеджер, і ви зможете під’їхати в затишний офіс і за чашкою кави невимушено обговорювати з арт-директором тонкощі вашого майбутнього корпоративного стилю.

Якщо ж ви у вас немає “зайвих” $50-100, а лого потрібен, варто звернутися до реставрацію старого логотипу. Благо, талановиті дизайнери студії Вест, з радістю готові взятися реставрацію логотипу за суму, у кілька разів меншу за ту, що вам виставили за новий знак. Розробка логотипів Рівне процес тривалий, потребує 2-3 днів на креативну ідею та її втілення.

Логотип – це найважливіший елемент будь-якого бренду. Будь-яка серйозна компанія повинна мати сучасний і якісний логотип, щоб візуально відрізняться від своїх конкурентів. Логотип – це ключова складова фірмового стилю. Колір, стилістика, ідея і концепція – це все складові, які закладені в логотипа. Саме вони служать відправною «стилістичної» точкою від якої створюється дізайндругіх елементів фірмового стилю.

Основні елементи фірмового стилю – це візитка, папка, бланк, конверт, ручка та ін. Логотип Рівне ціна – скільки Ви готові виділити для розробки логотипу? Ви повинні знати, що для створення логотипу Рівне якісного і сучасного потрібно певну кількість часу – ця робота не двох годин. Виходячи з цього, прораховується, яка ціна логотипу, якщо дизайнер витратить на нього 3-4 робочих дні. Важливо зауважити, що створення логотипу в Рівне – це поетапна робота.

В першу чергу генеруються ідея: образ того, що повинно бути зображено на Вашому майбутньому логотипі. При розробці ідеї однією з головних цілей є, щоб потенційні клієнти, побачивши логотип, отримали необхідну інформацію. Потім створюються чорнові ескізи і тільки після цього, дизайнер може починати роботу над тим, щоб створити логотип. Після завершення роботи над першими концепціями, дизайн логотипу відправляється клієнту і після отримання фідбек від клієнта, дизайнер допрацьовує обраний варіант виходячи з побажань клієнта. Розробити логотип – це перший крок на шляху до серйозної компанії. Для того, щоб заощадити ваш і наш час при замовити логотип, рекомендуємо вам приділити увагу заповненню брифа – це список побажань та рекомендації за критеріями логотипу. Дуже часто, створив образ свого логотипу, тому кращий спосіб прискорити процес – це передати цю важливу інформацію. Тоді дизайнерові потрібно перенести ваші думки в електронний формат.

При розробці логотипу основною метою є, щоб, дивлячись на створений логотип Ровно, потенційні клієнти розуміли, що ви за компанію і в якій сфері діяльності працюєте. Тому при створенні стилю дизайну велике уваги приділяється «отрисовки» сфери діяльності компанії і чинників, важливих для цієї сфери. Припустимо для компаній, що працюють у фінансовій або банківській сфері, – основним компонентом успіху є довіра. При цьому кожна деталь логотипу важлива: колір, концепція, стиль. Логотип Рівне – це обличчя вашої компанії і дивлячись на логотип, клієнт повинен розуміти не тільки що ви за компанія, а й основне ваше конкурентну перевагу. Розробка логотипу – це важка робота, яка повинна виконуватися за участю замовника. Адже хто, як не замовник може знати свої сильні сторони, які обов’язково повинні бути відображені в концепції логотипу.

 При формуванні стилю компанії особливу уваги приділяється підбору шрифту. Дуже часто є приклади невдалих комбінації – відмалювати логотип виглядає не красиво через що відрізняється по стилю шрифту.

Відмінність Студії ВЕСТ у Рівному, що веб-студія працює щодня в офісі, за адресою вул. Курчатова, 34. За рахунок того, що ми працюємо всі в одному офісі, ціна за логотип містить тільки роботу за дизайнерські послуги, а не інші додаткові витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.